Dom weselny Romax to wyjątkowe miejsce na mapie Lubelszczyzny

Mogą Państwo zorganizować wesele, przyjęcie rodzinne jak również imprezę firmową.

Nasza sala, położona na uboczu, z dala od miejskiego zgiełku, aczkolwiek jedynie 15km od obrzeży Lublina - to eleganckie, klasyczne wnętrza, przepyszne jedzenie oraz obsługa na najwyższym poziomie.

Weselami zajmujemy się od 2006 roku. Jesteśmy firmą rodzinną i osobiście dokładamy wszelkich starań aby każde przyjęcie było doskonale zorganizowane i dopilnowane. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam też służyć radą przyszłej Parze Młodej czy rodzicom którzy chcą u nas urządzić przyjęcie z okazji chrztu swojego dziecka. Organizujemy również inne imprezy okolicznościowe oraz bankiety i konferencje.

Kompleks składa się z trzech oddzielnych sal

Sala balowa - czyli główna sala o powierzchni 450m2 wraz z parkietem która jest w stanie pomieścić 350 osób. Niewątpliwym atutem jest połączenie części konsumpcyjnej z taneczną co zawsze jest gwarancją udanej zabawy

Sala o powierzchni 150m2, mogąca pomieścić 110 osób

Kameralna sala w Dworku Ewelina o powierzchni 50m2 - idealna na imprezy do 36 osób - jest to sala w oddzielnym budynku co daje Gościom większą prywatność, klimatu dodaje ogień z kominka w zimowe dni

Dla najmłodszych uczestników przyjęć przygotowaliśmy trzy place zabaw - dwa zewnętrzne i jeden wewnętrzny z kulkami i zjeżdżalnią oraz dwa pokoiki w których rodzice mogą bez skrępowania przewinąć i nakarmić swoją pociechę.

Na terenie obiektu znajduje się również mini zoo z wieloma zwierzętami, takimi jak osiołek, kózki, owieczki, bażanty, ostronosy czy papugi.

Dysponujemy także bazą noclegową - 12 pokoi, które pomieszczą 32 osoby.

Do dyspozycji Gości jest też przestronny, monitorowany, bezpłatny parking.