Konferencje i szkolenia

Dysponujemy kilkoma salami, które na Państwa życzenie mogą być zaaranżowane w różne sposoby. W zależności od rodzaju spotkania możemy przygotować salę w ustawieniu bankietowym ze stołami w podkowę, literę L, kwadrat bądź w sposób teatralny.

Sala bankietowa - klimatyzowana sala o powierzchni 450m2, ze sceną, dużym ekranem, projektorem multimedialnym, bezprzewodowym internetem, nagłośnieniem. Sala jest w stanie pomieścić 250 osób w ustawieniu bankietowym.

Sala bankietowa czarna - klimatyzowana sala z nagłośnieniem, bezprzewodowym internetem. Sala jest w stanie pomieścić 100 osób w ustawieniu bankietowym.

Sala w Dworku Ewelina - kameralna, klimatyzowana sala z nagłośnieniem o powierzchni ....,z nagłośnieniem. Sala jest w stanie pomieścić 60 osób. Do dyspozycji Gości jest także oranżeria - wyjątkowa sala ze świetlikiem, z dużą ilością kwiatów, klimatyzowana, z nagłośnieniem.

Możemy zorganizować:

  • Szkolenia oraz konferencje
  • Imprezy integracyjne, bankiety, wigilie firmowe

W przypadku spotkań biznesowych, oferujemy przerwę kawową , obiadową, a po części konferencyjnej czy szkoleniowej możemy zorganizować uroczystą kolację, wieczorną imprezę, spotkanie integracyjne, bankiet czy kolację grillową.

Zadbamy o wybór smacznych i elegancko podanych potraw, gustowne dekoracje kwiatowe, znakomitą oprawę, obsługę na najwyższym poziomie, a przede wszystkim czarującą i niepowtarzalną atmosferę.

Dodatkowe atrakcje, które możemy dla Państwa zaaranżować:

  • paintball, jazda off road, loty balonem, strzelnica, pokazy tańca towarzyskiego
  • wieczory taneczne z muzyką na żywo
  • grill, ognisko, biesiada
  • drink bar

Posiadamy bazę noclegową w Dworku Ewelina, 32 miejsca w pokojach z łazienkami oraz przestronny, ogrodzony i monitorowany parking.

Zapraszamy do indywidualnego stworzenia oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Jesteśmy przekonani że dysponując tak wyjątkowymi wnętrzami i profesjonalną obsługą jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom.